Warunki użytkowania serwisu

Witaj na naszej stronie. Jeśli będziesz kontynuował przeglądanie i korzystanie ze strony, zgadasz się i jesteś związany z następującymi warunkami i zasadami użytkowania, które określają relacje pomiędzy Firmą Cybo i Tobą w trakcie korzystania ze strony. Określenia "nas", "my" nawiązują do Firmy Cybo. Określenie "Ty" nawiązuje do użytkownika lub obserwatora naszej strony. Użytkowanie strony podlega następującym warunkom użytkowania:

 • Informacje zawarte na tych stronach przeznaczone są tylko i wyłącznie do użytku ogólnego Użytkownika serwisu.Zawartość stron może ulec zmianie bez uprzedzenia ze strony Cybo.
 • Zawartość tego dokumentu może także ulec zmianie. Aczkolwiek najbardziej aktualna wersja będzie dostępna na tej stronie.
 • Ani firma Cybo, ani żadne inne osoby trzecie nie ponoszą odpowiedzialności i nie gwarantują dokładności, aktualności, wydajności, kompletności lub przydatności informacji i materiałów zamieszczonych lub oferowanych na tej stronie do jakiegokolwiek określonego celu.Użytkownik przyznaje, że tego typu materiały i informacje mogą zawierać nieścisłości lub błędy, a firma Cybo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek tego typu nieścisłości lub błędy w pełnym zakresie dozwolonym przez prawo.
 • Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w naszym serwisie. Użytkownik wykorzystuje informacje lub materiały zamieszczone na tej stronie wyłącznie na swoją odpowiedzialność.Całkowitą odpowiedzialność za upewnienie się, że wszelkie produkty, usługi i informacje dostępne za pośrednictwem niniejszej strony internetowej spełniają określone wymogi, ponosi użytkownik.
 • Wszystkie znaki towarowe odtworzone w tym serwisie, które nie są ani własnością operatora, ani objęte licencją operatora są odpowiednio oznakowane na niniejszej stronie.
 • Niniejsza strona może zawierać linki do innych stron. Linki do innych stron podane są dla wygody użytkowników naszego serwisu. Linki do stron zewnętrznych nie stanowią o naszym popraciu tych stron. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść informacji zawartych na tych witrynach.
 • Zabrania się ponownego wykorzystania niniejszej informacji dla celów publicznych.
 • Korzystanie z niniejszej strony internetowej i wszelkie kwestie sporne wynikające z korzystania z niej podlegają prawu Stanów Zjednoczonych Ameryki.
 • Nie możesz używać Cybo do wysyłania zawartości lub wiązać się z zachowaniami, które łamią lub naruszają prawa innych wliczając, bez ograniczeń, patenty, znaki towarowe, tajemnice handowe, prawa autorskie, publiczne, prywatne lub inne prawa własnościowe.
 • Korzystamy z różnych usług Google lub API (n.p. Google Maps API). Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na Warunki korzystania z usług Google.
 • W przypadku wystąpienia jakichkolwiek różnic pomiędzy angielską wersją tych warunków, a wersją w jakimkolwiek innym języku, wersja angielska będzie uznawana za właściwąDziękujemy za zainteresowanie serwisem Cybo.

 

Śledź nas, aby być na bieżąco z najnowszymi zmianami w naszym serwisie.